Bahçe bakım ve peyzaj hizmetleri ile ilgi olarak ağaç bakımı, peyzaj düzenleme, biçme, budama, çiçek dikimi, çiçek bakımı, zararlı ot temizliği, bahçıvan temini gibi hizmetlerin tamamı ve çevre ve peyzaj mühendislik hizmeti ile su yönetimine kadar tüm hizmetleri vermekteyiz.

Doğaya duyulan özlem beraberinde kentte yaşam alanlarımızda evde fabrikada hastanede otellerde… yeşilin artamsına neden olmuştur. Ülkemizde dört mevsimin yaşanmasından dolayı bitki ve bahçe deformasyonu yoğun yaşanmaktadır.Platin Servis Grup Peyzaj ve Bahçe bakımı hizmetinde müşterinin isteği villa, fabrika, okul site bahçeleri yer neresi olursa olsun sizlere peyzaj proje ve uygulaması verip uygulama sonrası bakım işleri bahçivan teminine kadar tüm süreçlerde hizmet vermekteyiz.

Bahçe bakım ve peyzaj hizmetlerinde çim ve ağaç bakımı olarak iki şekilde hizmet sunmaktayız. Çim alan bakımı yabani otların temizliği, böcek kontrolü,doğal ve suni gübreleme, toprak havalandırma, tohum ekimi, çim biçme sulama ve temizleme yapılır.

Ağaç bakımında ise gübreleme ağaç hastalıklarına karşı kontrol koruma, sulama, gövde koruma, temizleme olarak yapılır.

Doğru mevsimde bilinçli kimyasal, organik beslemelerle istediğiniz bahçeye bizimle ulaşırsınız.

Yüksek maliyetleri ortadan kaldırmak için uzman ekip ile periyodik peyzaj bakımı yeterlidir.

Platin Servis Peyzaj Hizmetlerinde isteğiniz üzere tüm süreçlere dair hizmet ve periyodik bakımı ve personel temini anlaşmaları hizmeti sunar.

Ücretsiz Keşif ve Periyodik Peyzaj ve bahçe bakımı için bizimle iletişime geçin…